Rybářské potřeby a vše pro rybáře Profirybar.cz  - Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
ZAVŘÍT

KRMENÍ - NÁSTRAHY - NÁVNADY

Třídění produktů

Povolené filtry:
  Výrobce
  Navijáky - Velikost cívky
  Navijáky - Náhradní cívka
  Vel. Oblečení

  Informace

  Novinky

  Slevy

  KRMENÍ - NÁSTRAHY - NÁVNADY
  KRMENÍ - NÁSTRAHY - NÁVNADY

  KRMENÍ - NÁSTRAHY - NÁVNADY Počet produktů: 5220

  Podkategorie

  • UMĚLÉ NÁSTRAHY
   UMĚLÉ NÁSTRAHY
  • Kukuřice a.t.d. Na háček
   Kukuřice a.t.d. Na háček
  • ESENCE - DIPY -...
   Přídavky do krmiva pro posílení účinku.
  • Partikl - Kukuřice,...
   Partikl - Kukuřice, Řepka , Proso, Konopí...
  • Boilies
   Boilies je speciální rybářská nástraha a návnada z vařeného těsta a některých dalších přísad, mezi které může patřit rybí maso, mléko, obiloviny, zelenina.
  • Krmítková směs
  • Pelety
   Pelety náleží mezi oblíbené návnady na ryby. Jde o slisované kousky hmoty s obsahem různého druhu krmení pro ryby. Pelety s dírkami využijete k nastražení na háčky, ale jiné lze připevnit i pomocí gumiček. Dále je využijete na chytání ryb větších rozměrů – například na výstavní kapři a sumci. Díky svému pozvolnému rozpouštění se pelety rovněž hodí pro rozkrmení ryb. K dispozici jsou různé příchutě, velikosti a tvary.
  • Rohlíkové - Chlebové...
   Dlouhodobě nejoblíbenější nástraha na kaprovité ryby v mnoha příchutích, velikostech, barev. Rohlíkové, nebo chlebové boilies jednoduše zavěsíte na háček...
  • Extrudy, Foukačky
  • Těsta - Obalovací pasty
  • Kbelíky, Nádoby,...
  • Živá nástraha
   Živá nástraha je k prodeji pouze na prodejně - NEZASÍLÁME...
  • Tandem Baits -...
   Tandem Baits - Boilies, Pelety, Atraktory...Tandem BaitsJiž řadu let tisíce rybářů si plnících své sny o velkých kaprech, využívají vy-bavení a loví na nástrahy Tandem Baits. Je to zdroj velkého uspokojení pro nás a hnací motor pro další roky.Naším cílem je poskytnout nejlepší návnady a nástrahy za ty nejlepší ceny. Při přípravě nabídky Tandem Baits pro sezónu 2019 jsme rozšířili nabídku o dva druhy, tmavé Tygří ořechy a sardinky z Tichého oceánu, přidali jsme také měk-kou peletu do PVA a celou řadu semen, partiklu připravených k použití.Rok 2019 přinesl nové výrobky v oblasti vybavení, jsme obzvlášť hrdí na pruty Green Phantom které jsou taky za rozumnou cenu. Elektronické signalizátory Icon a Icon+ stejně jako signalizátory záběru ze stejné řady. Pět stojanů a řada podpěr, buzz bary z černého hliníku. Pletené šňůrky prošly důkladnou inovací a do této oblasti se dostalo několik nových a zajímavých produktů. Také jsme obnovily ikonickou sérii háčků Executor Carp Hooks, vyráběnou 20 let pro nás v Japonsku. Zvláště pozoruhodná je celá řada produktů ze síťoviny. Nabídka se také rozšířila o nabídku propagačního oblečení, mikiny, tepláky a tričeka v mo-derních barváchŠiroké znalosti a rozsáhlé zkušenosti s výrobou kaprových náv-nad a vybavení nám pomohly vytvořit další dvě značky, které jsou úzce spjaty s lovem kaprů. Monster Cat je značka zaměřená na lovce sumců. Specializo-vané návnady na sumce ve velikostech XXL, naplněné rybí moučkou a olejem, byly na trhu dobře přijaty.Značkou Winner dnes jsou především návnady a rybářská zařízení na tzv Me-thod Feeder. V roce 2019 byla obohacena o dvě série vynikajících prutů pro Method Feeder, série X-lite si zaslouží zvláštní pozornost, hodnota za peníze je vynikající. Řada návnad se rozšířila o dva nové druhy pelet, připravené k přímému použití 2 mm a 8 mm a měkkou peletu o tloušťce 8 mm.„Hodně úspěchů přeje” – Tandem Baits
  na stránku
  Zobrazeno 1 – 36 z 5220 položek
  Zobrazeno 1 – 36 z 5220 položek