Rybářské potřeby a vše pro rybáře Profirybar.cz  - Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
ZAVŘÍT

MOŘSKÝ PROGRAM

Třídění produktů

Povolené filtry:
Wobler potápivost
Navijáky - Počet ložisek
Navijáky - Velikost cívky
Navijáky - Náhradní cívka
Prut počet dílů
Průměr mm
Vel. Oblečení
Skladem kde:

Informace

Novinky

Slevy

MOŘSKÝ PROGRAM
Veškeré vybavení, které budete používat při mořském rybolovu, musí být určeno k rybaření v mořské vodě, aby dobře odolávalo působení slané vody. Při mořském rybolovu budete potřebovat kvalitní obratlíky a karabinky nosnosti 30-50 kg.

MOŘSKÝ PROGRAM Počet produktů: 330

Podkategorie

 • Navijáky pro mořský...
  Veškeré vybavení, které budete používat při mořském rybolovu, musí být určeno k rybaření v mořské vodě, aby dobře odolávalo působení slané vody.
 • Pruty pro mořský rybolov
  Vybavení pro pilkrování..Středně těžký rybářský prut délky 1,6-2,3 m, třídy 20-30 liber určený k pilkrování a lov na jig je obvykle nejdůležitějším prutem při cestách na pobřeží Norska.
 • Návnady a nástrahy pro...
  V Norsku se používají především tradiční pilkery, které jsou běžně dostupné i v místních obchodech. Vyhovují-li vám spíše jigy nebo jigheady v kombinaci s gumovými rybičkami nebo twistery, v Norsku je budete shánět jen těžko.
 • Oblečení a obuv pro...
  Norsko je hornatou zemí a návštěvníci musí počítat s náhlými změnami počasí, častými dešti a silným větrem. V letních měsících se během jediného dne můžete opalovat pod blankytně modrou oblohou a o hodinu později pak za větru a hustého sněžení prchat do závětří.
 • Doplňky pro mořský...
  Norové nechytají často na přírodní nástrahu. Proto si vezměte s sebou všechny zátěže, které budete chtít použít.
na stránku
Zobrazeno 1 – 36 z 330 položek
Zobrazeno 1 – 36 z 330 položek